Ürün ve hizmetlerinizi internet reklamları ile tanıtmak ister misiniz?

Şimdi size özel hazırlanacak ücretsiz sektör ve rakip analizi ile Google, Facebook, Instagram üzerindeki hedef kitlenizi tespit ediyor, tahmini reklam bütçesi ile birlikte tarafınıza sunuyoruz. Detaylı bilgi için ücretsiz rapor formunu doldurun.

6 Aşamada Adwords Reklamında Başarının Sırrı

01
İnceleme ve izleme

a) Mevcut Google ve Facebook reklam hesaplarınızı inceliyoruz. Bu inceleme ile nasıl bir pazarlama organizasyonu yürütüyorsunuz anlamaya çalışıyoruz.

b) Reklam sloganlarınızı, reklama tıkladıktan sonra açılış sayfanızı ziyaret ediyoruz. Eğer bir kullanıcı olsa idik vaadiniz veya kampanyanız bizim için etkili olurmuyu soruyoruz ve ürün neden satın alacağımızı yada neden satın almayacağımızı bildiriyoruz.

c) Google adwords reklam anahtar kelimelerinizi inceliyoruz, hesap geçmişinizden hangi kelimelerden etkisiz tıklama alıyorsunuz tespit ediyoruz.

d) Google analytics bağlantınız varsa müşteri dönüşüm süreleri(Müşteri ne kadar sürede web sitenizi ziyaret ettikten sonra tekrar web sitenizi ziyaret ediyor ve sizi arıyor, bir satın alma işlemi yapıyor veya form doldoruyor) tespit ediyoruz.

e) Google analytics ile mevcut hesap yapınızda organik aramalar, facebook, twitter paylaşımları ve facebook reklam ve google reklamlarında birbirlerine olan ilişkileri inceliyoruz.

f) Yeni reklam verecekler ve reklam kampanyası yürütenler için websitenizin bilgisayar, tablet ve cep telefonu ile ziyaret ediyor, kullanıcı için zorluk ve yapılması gerenkenleri raporluyoruz.
02
Yeni Hedefler, Yeni Kampanya

a) Bu aşamada müşteri dönüşümleri nasıl elde edeceğinizi belirliyoruz. Örneğin: Müşteriler sizin ile telefonlamı iletişime geçecek, Bir başvuru formu mu dolduracak, yoksa online bir satın almamı yapacak.

b) Dikkat çekici ve harekete geçirici Google Metin reklamları hazırlıyor ve kampanyaya ekliyoruz.
03
Entegrasyon ve İnce Ayarlar

a) Bütün kampanya sürecinizi doğru yönetmek ve detaylı raporlamak için Google Adwords Reklamlarınızı, Facebook reklamlarınızı, Organik Arama Sonuçlarınızı ve diğer sosyal paylaşımlarınızı entegre ediyoruz.

b) Google reklam metinleri için size faydasız ve boşuna trafik oluşturacak anahtar kelimeleri belirliyor kampanya ve grup düzeyinde kelimeleri ekliyoruz.

c) Sektörünüz ile ilgili en çok arama yapılan anahtar kelimeleri ve rekabet rakamlarını tespit ediyor ve rakiplerinizden dönüşümü yüksek kelimelerde öne geçiyoruz.
04
Youtube, Facebook, Haber siteleri, Forumlar ve diğer sitelere Reklam

Google görüntülü reklam ağı, Youtube ve Facebook üzerinde ilgi grubunuzdaki müşterilere kampanyalarınızı gösterip sitenize müşterileri çekiyoruz.
05
Yeniden Pazarlama

Sitenizi bir kere ziyaret eden kullanıcıları başka siteleri geziyor iken de takip edip sizin reklamanızı gösteriyor ve satış dönüşlerini artırıyoruz.
06
Raporlama, Optimizasyon, Optimizasyon

Yönetici olarak size günlük raporlar göndereceğiz ve sizdende bir önceki günün müşteri geriş dönüş raporlarını isteyeceğiz. Böylece piyasa şartlarına göre ortak kararlar alıp, ekip olmanın avantajını kullanacağız.

Günlük hazırlanan raporlara göre kampanyalarınız üzerinde proaktif inceleme yapıp, hergün daha iyi optimizasyonla yeni güne başlayacağız.

Her zaman karlılığı koruyarak adım adım bütçe artıracak ve maksimum karlılığı yakalayacağız. Haftalık ve Aylık raporla ekip başarılarımızı ve hatalarımızı tespit edip gelecek ayı planlayıp emin ve sağlam adımlar ile işinizi geleceğe taşıyacağız.

Google Reklam Uzmanı

/ / kategorisiz
TOP