uzman Psikolog Asım EREN
Sonumut Psikolojik Hizmetler
Sevgili Engin ile 2007 yılından beri www.sonumut.com.tr için kekemelik tedavisinin SEO'unda çalışıyorduk ve o benim görme özürümden faydalanıp beni hiç yarı yolda bırakmadı. Eylül 2013 döneminde firma ortağımla ayrılma kararı aldığımızda aradım durumdan bahsettim.

Ticarette çok başarılı bir insan kurduğu her iki şirkettede hep bana pozitif ayrımcılık yapıp işlerimi yoluna girmesine yardımcı oldu.

En korkak en sıkıntılı olduğum anlarda "Hiç endileşelenmeyin bundan da bir hayır vardır" dedi. Bir kaç gün sonra nasıl başarılı olabileceğimden bahsetti.

Çok az miktarda bütçem olmasına rağmen yanıma geldi el kamerası ile benim ve iş yerimin video kayıtlarımı çekti. Bana bir iş profili oluşturdu. Bütün sosyal mecraları en hızlı şekilde elden geçirdi.

Onun danışmanlığında Kanal türk Deryalı günler ve Dr.Aytuğ programlarına katıldım ve bu süreçteki bütün sosyal medya yönetimini yanında koçluk sağladı.

Bu gün ortağımla panik atak tedavisinden başka insanlarla 2 sene çok uğraşmamıza rağmen istediğimiz başarıyı yakalayamışken 3 ay gibi kısa bir sürede bütün işletmemizi cevirecek seviyeye getirdi.

Teşekkürler iyiki varsın.
Bahattin Yalama
Gülplast San.Tic.Ltd.Şti
Engin kardeşimi maillerimi inceliyorken fark ettim bir projeden bahsediyordu, daha iyi içerik sunan bir websitesinden çok daha fazla müşteri kazanılabileceğinden bahsediyordu.

Görüştük nasıl olacak, kimsin, neden bunu denemeliyim gibi kuşkucu yaklaştım. O çok sakince sorumluluk bende merak etmeyin dedi. Elimizde verebileceğimiz ne kadar döküman, resim, yazı varsa verdik daha sonra projelendirip geri geldiler.

Sadeleşmekten, işin özünden ve hedef kitleli reklamcılıktan bahsediyordu. Sadece şunu dedim ben işimi iyi yapıyorum bundan dolayı kaliteli müşteri ulaşmak istiyorum, herşeyi ile size güveniyorum dedim.

Bu gün Haziran 2014 ayı itibarı ile 6 aydır çalışıyoruz beklediğimin çok üzerinde büyük işler aldım. Sadece kocaeli bölgesinde çalışabiliyorken Antalya - Fıratpen'e iş yapabildim. En son Mutlu akü 40.000 metre kare iş görüşmesinide tamamladık.

İşinde dürüst, sorun değil çözüm üreten, takip eden dijital pazarlamayı özümsemiş dost biri. Teşekkürler Engin Yılmaz kattıkların için. İşimin şekli değişti.
Doğan Çelik
Mayi Turizm San.Tic.Ltd.Şti
Engin ile 2002 yılında Çözüm Bilgisayar firmasından bu yana tanırım. Bu sureç zarfı içerisinde işimizde fazlasını yaptı ancak eksik yapmadı.

2014 başında yeni kurduğumuz firma için sadece dedik ki bizim araçlarımız var ve biz bir şirket kurduk personel taşımacılığı yapacağız dedik ve hiç bir resim yazı bir şey vermedik çok sordu, dinledi ve sonunda çok hoş bir taslak proje ile geldi.

Ayrıca biz nasıl müşteri bulacağızı düşünüyorken o geldi dijital pazarlamadan bahsetti ve Google adwords reklam hediye ediyormuş ondan bahsedip, küçük bir bütçe ile çok fazla teklif kazandırdı.

Hayal kırıklıklarımızda ümidimiz olup çözüm üretiyor oluşu bizi her zaman yolun sonu gelmedi biz hala başarabilirizi dedirtti.

Teşekkürler..
Handan SENAN
Yaşam Koçu
Engin beyle Asım beyin yanında tanıştım ve ilerleyen bir zamanlarda işten ayrılmak zorunda kaldım.

Artık bir yerlerde çalışmak istemiyordum kendi işimi kurnak istiyordum ve sadece bildiğim ben insanlara yaşam koçluğu yapabilirim ve bununla para kazanabilirim diye düşünüyordum.

Asım beyin projesindeki profesyonel yaklaşımı ve bizi adım adım başarıya götürmesi beni çok etkiledi ve aklımda olan yapmak istediğimi anlattım.

Bana hemen sorular gönderdi bunları cevaplayıp geri gönderin dedi. Birden kendime olan özgüvenim tavam yaptı gördümki ben bu işi yapabilecektim inanıyordum.

Daha sonra startup poziyonda başarı için bir yol haritası ve harcama listesi çıkarttık şu an için bunu yapmayacağım ama bu sene için hedef koydum. Mutlaka kendi projemin başına geçeceğim.

Çünkü ben olmam gereken yerde olmak istiyorum ve o bana bu yolu açabilecek biri..
TOP