Kişiselleştirilmiş SEO Eğitimi

Kulaktan dolma bilgiler yerine kendi işin, websiten için özel SEO dijital pazarlama stratejileri üzerine inşaa edilen farklı bir deneyimi yaşamaya hazırmısın?

Kişiselleştirilmiş SEO

Öğrenme modelleri içerisinde ihtiyaç olmayanları öğrenerek lazım olan kısımlar için heves kalmaz buda bizim çalışmaları yarım bırakmamıza neden olur.

Websitesine özel yol haritasını beraber planlayarak adım adım Google SEO eğitimi sağlıyorum.

Böylece hemen eksikleri uygularken merakınızı artırıyor, soru cevaplarla öğretirken beklemeden SEO çalışması sürecinide başlatmış oluyoruz.

Online SEO Eğitimi

Planlanan zamanda ve mekandan bağımsız ev veya iş yeri konforunuzda online Google toplantı uygulaması üzerinden eğitimleri yapıyoruz.

Uygulama aşamasında iken aklınıza takılan ve unuttuğunuz kısım olursa Whatsapp veya telefon üzerinden destek alarak beklemeden hızlıca devam ediyorsunuz.

Türkiyenin neresinde olursanız olun, yol trafik ve zaman bulmanıza gerek yok. Sizin için uygun zaman planı yapılarak hafta içi, hafta sonu SEO eğitimleri sağlıyorum.

Uygulamalı SEO Eğitimi

Sıkıştırılmış SEO kursu katıldığınızda gün sonunda veya eğitim sonunda tekrar etmediğinizde %50'si unutursunuz. Tekrar uygulamaya çalıştığınızda hatırlayamadığınız için yapamaz, vazgeçersiniz buda sizi başarısız yapar.

Özelleştirilmiş SEO dersi içerisinde eğitim sebeb sonuç ilişkisi içerisinde söz sizde çalışması ile eğitim sırasında uygulama istemekte konunun pekiştiğine emin oluyorum.

Ders bitmeden uygulama tekrarı yaptığınız için unutmayı önlüyoruz. Olası yardıma ihtiyacınız olduğunda gün içerisinde telefonla destek sağlıyorsunuz.

Kurumsal SEO Eğitimi

Ekip barındıran kurumlar için karışan SEO süreçlerini toparlamak, güncellenen Google algoritmaları için yeni yol haritası çıkartarak ekip görevlendirilir, işler hızlıca tamamlanarak trafik kayıbı durdurulur ve ivme yukarı yönlü olması için mücadele edilir.

Kurumsal SEO eğitimleri gruplar halinde online olarak katılacaksınız. Ekibin toplu olarak aldığı online eğitimler olduğu gibi ekipte geride kalan kullanıcı için özelleştirilmiş uygulama içeren özel eğitim verilecektir.

Bu şekilde kişiden vazgeçmek yerine huyunu bildiğiniz ekip arkadaşı ile çalışmaya devam edersiniz.

İleri Seviye SEO Eğitimi

Gelişen sosyal medya ile Youtube gibi platformlarda temel SEO dersleri yer almaktadır. Bunlarla kendisini geliştirmiş ancak puzzle parçalarını birleştirmekte zorlanan kullanıcılar için ileri seviye SEO eğitimi sağlamaktayım.

Sizin için kişiselleştirilmiş eğitim planı hazırlanarak eksik kalan kısımları tamamlayıp ilerlemeniz sağlanmaktadır.

Wordpress SEO Eğitimi

Wordpress siteler kurulum, kullanım kolaylığı, tema alternatiflerinin çokluğu ile en çok tercih edilen CMS'dir.

Sizde Wordpress SEO öğrenmek isterseniz SEO temel kurallarını Wordpress siteler üzerinde nasıl uygulayacağını öğrenecek.

Basamak basamak sitenizdeki performans artışlarını izleyeceksiniz.

Kimler Katılabilir

Kişiselleştirilmiş SEO hizmeti her bilgi seviyesindeki kişiler için uygulanabilmektedir.

Aşağıdaki beklentiler içerisinde iseniz bu eğitim programına katılmayınız.

1- Kendisi yerine SEO'yu bana yaptırmaya çalışacak kişiler.
2- Kuralsız çalışıp, her şeyin kendiliğinden olduğunu düşünenler.
3- Emek , zahmet çekmeden beklenti içerisinde olanlar.
4- Zamanı olmayıp ertesi gün sonuç isteyenler.
5- Boş vaktini harcamak için bulunanlar.
6- Bir konuda uzmanlığı olmayanlar.

Ücretlendirme

Bilgi ve tecrübe seviyenize göre her dakika (1 saat) eğitimler üzerinden ücretledirme yapılacaktır.

Örneğin bir çok konuyu biliyor backlink konusunda eğitim almak istiyorsunuz bunun için yetecek süre planlanarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Tekrar tekrar aynı şeyleri dinleyip zaman ve para kayıp ettirmiyorum. Her 1 saat eğitim için yarım saat ek ücretsiz destek sağlıyorum. Bu şekilde emin olmadığınız pekişmeyen kısımları tekrar sorup öğrenebiliyorsunuz.
 

Nasıl Çalışıyorum?

Sana özel, öğreten, uygulatan eğitim modeli

1

Başvuru

Aşağıda yer alan başvuru formu üzerindeki bilgileri doldurarak istenen bilgileri tarafıma sağlayın.

2

Seviye Tespit

Bilgi seviyenizi ölçebilmem için online yazılı sınava katılırsınız.

3

Yol Haritası

Bu kısımda yol haritası belirlenmesi için web site analizi, rakip analizi ve eksik listesi çıkarılması için 500TL+KDV karşılığında 2 saatlik ücretli danışmanlık alırsınız. Sonraki eğitim için toplam eğitim zamanınız planlanır ve ücretlendirilirsiniz.

4

Eğitim ve Uygulama

Özelleştirilen SEO kursu planına göre sana ve web sitene özel birebir eğitim alıp, uygulama yaparak pekiştirir ve performansa dayalı aylık çalışmalarına devam edersin.

 

Sık Sorulan Sorular

SEO Çalışması ile ilgili en çok sorulan sorular

1Neden SEO Eğitimi Almalıyım?
Piyasada bir çok SEO uzmanı var ancak dönüp baktığınızda herkesin kuralları ve süreler var bu sürelerde verim alamazsanız yada Google algoritma güncellemesi yaparsa o ana kadar yapılan çalışmalar çöp olup yeniden düzenleme yapmak gerekebiliyor.

Bu seferde uzman arkadaşın müsaitlik durumuna göre fırsatları kaçırmış oluyorsunuz. SEO çalışmaları kendiniz yaparsanız Google algoritmasında olacak değişikliklere göre yeniden siteyi toplayabileceksiniz.

SEO uzmanları ve içerik yazarları sizin işinizi sizden iyi anlatamaz kendi işinizi SEO uyumlu olarak yazabilmeyi öğrenecek hem toplumu bilgilendirirken, hemde yeni kişilere ulaşıp ticaretinizi geliştireceksiniz.
2Kişiselleştirme Neden Önemli?
Her seviyede uzman internete bilgi bırakmaktadır bu sebeple hatalı bilgileri düzeltmek, doğru bilgiyle uygulatmak ve performans odaklı SEO kendi kendinize yaptırabilmek birinci amacımdır.

Temel, orta seviye kullanıcılara aynı şeyleri anlatarak sıkmadan bilmedikleri yerden devam edip merak uyandırarak soru, cevap şeklinde süreci tamamlamaktır.

Mekandan bağımsız online ortamda trafik, yol telaşı, virüs bulaşma korkusu olmadan iki taraf için uygun zaman diliminde eğitimi sağlamaktır.

Uygulama aşamasında takıldığınızda telefonla, whatsapp ile destek sağlayarak yeni bir zamanını beklemeden yolunuzu açmak için kişiselleştirilmiş SEO önem arzetmektedir.
3SEO Dersine Nasıl Katılacağım?
Bütün eğitimler online olarak Google meeting uygulaması üzerinden yapılacaktır.
4Neler Öğreneceğim?
Konu başlıkları aşağıdaki gibi olacaktır, ancak her kursiyere özel plan yapılacaktır.

 • Pazarlama, Ticaret
 • Marka vaadi oluşturma
 • Sosyal medya guru olma
 • Web site teknik analizi
 • İçerik analizi
 • Rakip analizi
 • Anahtar kelime analizi
 • Backlink analizi
 • Performans izleme
 • Google alert marka bilgisi takibi
 • Google trends fırsat takip etme
 • Google search console
 • Google analytics
 • Google ads reklam verme
 • Youtube kanal açma
 • Sosyal medya hesapları açma, yönetme
 • Google harita kayıt ve optimizasyon
 • SEO araçları
 • Site teknik hataları giderme
5Eğitim Sonrası Destek Alabilirmiyim?
Eğitim takvimi içerisinde toplam eğitim süresinin yarısı kadar ücretsiz telefon, Whatsapp ile soru sorabilir cevap alabilirsiniz.

Bunun dışında saatlik zaman dilimleri halinde ekstra danışmanlık alarak tecrübelerimden faydalanabilirsiniz.
6Eğitim Öncesi Ne Bilmeliyim?
Eğitim öncesi yapacağım seviye tespit sınavından dolayı bir şey öğrenme çabası içerisinde olmayın. Ben durumunuza göre eğitim planı hazırlayıp en uygun maliyeti oluşturacak şekilde gerektiğin youtube kaynakları gerektiğinde kendim birebir anlatarak kendi kendinize yeter duruma getireceğim.
7Program Kod Bilgisi Bilmem Gerekiyor mu?
Program ve kod tarafında derin eğitim içermeyecek web site alt yapınızdan kaynaklı durumlar oluşursa problemleri not alıp web tasarım ekibinizle beraber halledebilmeniz için size zaman tanıyacağım.
8Başarabilir miyim emin değilim?
Albert Einstein’nın hayat dersleri arasında söylediklerini aşağıda sana not bırakıyorum.

1- "Delilik: Aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek." 2- "Hiç hata yapmamış bir insan yeni bir şey denememiş demektir."." 3- "Benim özel bir yeteneğim yok. Yalnızca tutkulu bir meraklıyım 4- "Hayal gücü her şeydir. Sizi bekleyen güzelliklerin önizlemesi gibidir. Hayal gücü bilgiden daha önemlidir."
 

SEO Eğitimi Ön Başvuru Formu

Genellikle başvurulara 24 saat içerisinde dönüş yapmaktayım. Üzülerek belirtmek isterim ki her başvuranı eğitim programına dahil etmemekteyim. Projesi için gayret göstermiş, değişime ve büyüme açık girişimcilere eğitime kabul etmekteyim. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederim.

Yepyeni bir deneyimle SEO uzmanlığı için başlangıç yapın.